Ataşehir Nakliyat

Ataşehir nakliyat olarak insanlar kimi zaman ellerinde olmadan bir yerden bir başka yere geçmek zorunda kalıyor. Ev, işyeri, okul, hastane gibi birçok faktör bu konuda etkilidir. Ümraniye nakliyat olarak taşıma işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyoruz. İstanbul nakliyat firmaları olarak işimizi profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınıza zarar vermeden, titiz bir şekilde paketleme yapıyoruz. Kutulara yerleştirip sigortalı şekilde taşımayı gerçekleştirip evden eve nakliyatı başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz.

istanbul eşya depolama

Evden eve nakliyat nedir? Evden eve nakliyat aşamaları nelerdir? Evden eve nakliyatın avantajları nelerdir?

Evden Eve Nakliyat Avantajları

  • Ev, iş yeri, hastane gibi birçok yerlerin taşınmasında yardımcı oluyor paketleme yaparak zamanınızı boşa harcamıyorsunuz.
  • Eşyalarınızı taşıyacak deneyimli kişi arayışına girmezsiniz.
  • Eşyalarınızın çokluğuna göre büyük araç bulmakta sorun yaşamazsınız.
  • Eşyaların cinsine göre paketleme işlemi gerçekleşir. Karton kutu, naylon ve havalı poşetler kullanarak eşyalarınızı korumuş oluruz. Bu sayede eşyalar zarar görmemiş olur.
  • Eşyalarınızın büyüklüğü ve ağırlığı ile ilgilenmez böylelikle sağlığınızı tehlikeye atmazsınız.
  • Zamandan tasarruf sağlayarak düzeninizi kısa sürede oluşturmuş olursunuz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Ümraniye Nakliyat olarak ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. İlk olarak sizlere firmamız tarafından gönderilen eksperimiz taşınacak yerin incelemesini yapar. Orada kullanılacak paketleme malzemelerin ve aracın büyüklüğünün notunu alırız.

Anlaşma sağladıktan sonra uzman personellerimiz ile dikkatli ve özenli paketleme yaparız. Kırılacak eşyaları havalı naylonlar yardımıyla paketleme yaparız bu sayede hasarlanma şansını en aza indirgeriz.

Evden Eve Nakliyat

Mobilya ve mutfak dolabı gibi demontesi yapılacak eşyaları uzman marangozlarımız tarafından gerçekleşir. Tüm eşyalar kutulara yerleştirildikten sonra eşyalar arasında karışma olmaması açısından üzerinde numaralandırmalar yaparız. Araçlara dikkatli şekilde yerleştirildikten sonra yeni yeriniz için yola çıkarız.

Demonte olan eşyaların montesi gerçekleştirilerek kısa sürede yeni yaşam alanınızda kaldığınız yerden devam edersiniz.

Ataşehir Nakliyat Neleri Kapsar?

Ataşehir Nakliyat

Evinizi taşıtmadan önce ilk olarak evden eve nakliyat firması ile anlaşmak sizlere yarar sağlar. Durum böyle olunca evi taşıtmak isteyen kişilerin ilk aklına gelen soru “evden eve nakliyat neleri kapsar”.

Bu içeriğimiz de firmamızın size sunduğu hizmetlere detaylı olarak aktaracağız. Evden eve nakliyat bütün eşyaların ambalajlanması yüklenmesi, boşaltılması, yerleştirilmesi ve montajının sağlanmasına kadar bütün süreçleri kapsar. Ev taşıma firmaların hemen hemen hepsi bu hizmetleri kapsar. Eğer bunun haricinde bir hizmet varsa firmaya bunu ileterek sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca firmadan kolileme hizmeti almak istiyorsanız ek ücret karşılığında hizmetten yararlanabilirsiniz.

Eşyaların Ambalajlaması

Anlaştığınız nakliyat firması sizlere ambalajlama hizmeti de sunar. Ambalajlama hizmeti ile evlerinizde ki eşyalar paketlenir. Böylelikle eşyalarınız zarar görmeden titizlikle adresinize teslim edilir. Anlaştığınız nakliye firması ambalajlamak için sizlerden ek ücret talep etmez. Anlaştığınız fiyat üzerine kaliteli bir şekilde hizmeti sağlar.

Eşyaların Yüklenmesi

Taşınmayı planladığınız firma ile taşınmasını istediğiniz eşyaları düzenli bir şekilde gerçekleşecektir. Nakliyat firması olarak eşyalarınızı yüklerken bina merdiveni, bina asansörü veya dış cephe asansörlerini kullanmayı tercih ederiz. Tabi bunlar binanın katlarına göre değişiklik gösterecektir.

Dış cephe asansörü kullanıldığı zaman nakliyat fiyatında değişiklik meydana gelecektir. Anlaştığınız firmalara bunları bildirerek ona göre fiyat teklifi almalısınız.

Eşyaların Boşaltılması

Bir ev taşıma firması ile anlaştığınızda bütün eşyalarınız düzenli şekilde yüklemesi gerçekleşecektir. Uzman personeller tarafınca yüklemeler ve boşaltmalar olacağı için sizlerin sağlığını tehlikeye atılmayacaktır. Kat sayınıza bağlı olarak nakliyat asansörü veya bina asansörü kullanılacaktır.

Eşyaların Yerleştirilmesi

Anlaştığınız nakliye firması ile eşyalarınızı evlerinize boşaltırken sizlerin isteğine göre de yerleşme yapacaktır. Eşyalarınızı nasıl şekilde yerleştirmek istediğinizi ekip arkadaşlara söyleyerek sizlere yardımcı olacaktır. Evden eve nakliyat neleri kapsar diye düşünecek olursanız eşya yerleştirmeleri de kapsamaktadır.

Eşyaların Montajlaması

Taşınma işlemi sağlayacağınız firma sizlerin bütün eşyalarınızın montajını ve de-montajını gerçekleştirir. Örneğin gardırop, yemek masası ve TV ünitesi gibi eşyaların montajı gerçekleşecektir.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat ile bütün eşyalarınız sorunsuz şekilde paketlenir ve yüklenecektir. Ambalajlanması ve gerekli görüldüğü takdirde sökme ve kurma işleri yaparak sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımız bu sektörde sizlere uygun fiyat seçenekleri sunarak bütçe dostu bir yaklaşım sergiliyoruz.

Firmamız ile irtibata geçerek detaylı bilgiler ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Şimdi lütfen “İstanbul nakliyat evden eve ” yazısına tıklayınız.

Hemen Ara