Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy nakliyat firmamız olarak profesyonel ekibimiz ve profesyonel çalışma alışkanlıklarımız ile dikkat çekmekteyiz. Firmamız bu sektörde en tecrübeli ve en profesyonel kuruluş arasında yer almaktayız. Ümraniye nakliyat olarak İstanbul’un her ilçesine olduğu gibi Türkiye’nin de dört bir yanına ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü evden eve nakliyat, eşya paketleme ve ambalajlama, eşya depolama ve parça eşya taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkemiz olarak benimseyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Nakliyat firmamız İstanbul genelinde en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Yıllardır nakliyat sektöründe en iyi hizmeti vererek yolumuza devam etmekteyiz.

Çekmeköy nakliyat, evden eve nakliyat kelimelerde çoğu zaman karşınıza çıkmaktayız firmamız sizin için en iyisini yapacağı için önünüze çıkmaktayız.

Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy Nakliyat Hizmetlerimiz

Çekmeköy nakliyat Evden Eve, en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Taşınacak eşyaların bulunduğu evden alınarak yeni eve nakliye edilmesine denilmektedir. Bu işlemde sadece nakliye işlemi değil, özel beceri ve teknik gerektiren işlemlerde yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile sizlere de yardımcı olmak için buradayız.

Çekmeköy nakliyat sigortalı evden eve hizmeti de sunmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti eşyalarınız araçtayken aracın kaza, aksilik vb. herhangi bir durumda eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda nakliye sigortanız devreye girmektedir.

Çekmeköy nakliyat şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası taşımacılık müşterilerin talebi doğrultusunda bir şehirden diğer bir şehre taşınması durumuna denilmektedir. İyi bir şehirlerarası nakliyat firmasında olması gereken en önemli özellikler, araç şoförleri tecrübeli olmalıdır. Firma kendi araçlarını kullanmalıdır şehirlerarası taşımalarına özel araçları olmalıdır. Vaktinde teslimat ve eşyalarda hiçbir eksiklik olmadan taşımak zorundadır.

Çekmeköy nakliyat asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Yüksek binaların ya da üst katlarda oturan ve bina içerisinden indirme işlemi zor olan binalarda asansörlü nakliyat kullanılmaktadır. Asansörlü nakliyat binanın dışından kamyona yüklenmesi ile gerçekleştirilmektedir. Yine aynı şekilde taşındığınız evde de camdan ya da uygun balkondan evin içerisinde aktarılmasıdır.

Çekmeköy Nakliyat eşya paketleme ve ambalajlama, yeni taşınacak aileler için nakliyat firmalarında aradıkları en önemli özelliklerden biri de eşya paketleme ve ambalajlama özelliğidir. Profesyonel ekibimiz her ilgili ürünü kendi içinde sınıflara ayırarak özenle sararak ahşap kutulara taşımaktadır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız ise uzman ekiplerimizin tarafından sökülmektedir. Tüm eşyalarınız ve parçalarınız zarar görmeyecek şekilde asansörlü nakliyat sistemimiz ile evinizden çıkarılmaktadır.

Çekmeköy nakliyat eşya depolama, ev değiştirme, ofis kapatma, evlilik, ülke değiştirme gibi konularda en büyük derdiniz eşyalarınızın nereye konulacağıdır. Sizler için firmamızın özel kilitli eşya depoları bulunmaktadır. Özel anahtar sizde bulunan depolarımız ile eşyalarınızı güvende saklayabilirsiniz. Depolama fiyatlarında eşyaların çokluğu ve depolanacak alanın büyüklüğü en büyük etkenler arasında yer almaktadır.

Çekmeköy nakliyat parça eşya taşımacılığı, birkaç eşyanın evden ya da ofisten taşınması ya da tek bir parçanın aşınması durumuna parça eşya taşımacılığı denilmektedir. Parça eşya taşımacılığında kıymetli birçok ev eşyası da taşınmaktadır. Örneğin, piyano, antika eşyalar ya da işlemeli tekli ve takım halinde koltuklar gibi.

Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy Nakliye Firmaları

Hızlı taşımacılığın doğru ve güvenilir adresi olarak bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere kusursuz ve benzersiz hizmet verebilmek adına her geçen gün kendimize yeni referanslar ve bilgiler katmaktayız. Bir firma için en önemli şeylerden biri de müşterilerden almış olduğu dönüşlerdir. Çekmeköy nakliyat firmaları ve müşterileri arasında en üst düzeyde olmak bizim için en büyük verici şeylerden biridir.

Bu zamana kadar müşterilerimizin her biri memnun olarak ayrılmış ve çevrelerine de gururla bizden bahsetmişlerdir. İlk günden bu yana asla çizgimizi bozmadan ilerlemeye gayret gösterdik, hedeflerimize ve prensiplerimize her geçen gün biraz daha yaklaştık. Çekmeköy nakliye firmaları arasında sektörün lider markası olması konusunda devam ediyoruz. Profesyonel ekip ve ekiplerimizle hijyenik ve dürüst bir şekilde işimizi yapmaktan ve sizin eşyalarınızı kusursuz taşımaktan gurur duyuyoruz.

Çekmeköy nakliyat firması, İstanbul bütün ilçeleri ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekten geri kalmıyoruz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Her zaman sizin fikirlerinizin bizim için çok önemlidir. Bizimle iletişime geçerek eşyalarınız sağlam ve sağlıklı bir şekilde yeni evinize ulaştıralım.

Hemen Ara