Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetinde hızlı ve güvenli taşınmak isteyenler için asansörlü evden eve nakliyat seçeneği olmazsa olmazdır. Asansörlü araçlar, bu sektörün hızını artırmakla birlikte kalitesini de artırmıştır. Firmamız son model ve güçlü asansörlerle ev ve ofis gibi birçok yerin taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Zamanı olmayan ve bir an önce taşınması gereken herkes için asansörlü araçlarımız hizmet vermeye devam etmektedir.

Nakliyede çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, ekonomik olmanın yanı sıra aynı zamanda güvenli olan asansörlü evden eve nakliyat çözümleri sunuyoruz. Nakliyenin başarılı olması, kısa sürede gerçekleşmesi ve iş dünyasını aksatmaması bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle asansörlü hizmetimiz gün içerisinde gerçekleşmektedir. Mesai dışı günler, tatil günleri ve hafta sonları bizim için çalışma saatidir. Ekonomi dünyasında hızlı çözümler her zaman için iş dünyasını hızlandırmaktadır.

Asansörlü sisteme sahip aracımızın özellikleri şu şekildedir. Kamyon türü yük aracı üzerine monte edilen ve ray sistemine sahip olan asansörlü araçlar 10-13 katlı binalarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu araçlar ray uzunluğuna göre sınıflandırılmaktadır. Raylar eşyanın indirileceği pencerenin alt kısmına uzayabilir. Ray üzerinde hareket eden kabin  350-400 kiloyu rahatlıkla taşır. Aracımızı ehliyetli elemanlarımız kullanmaktadır. Sizde asansörlü nakliyat hizmetimizden ve asansörlü evden eve nakliyat fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

  İletişim Formu

  Ümraniye Nakliyat

  Teklif formunu doldurarak bizlerden en kısa sürede fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Soru ve görüşleriniz için bizi arayınız!

   
  Hemen Ara