Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Ümraniye Nakliyat

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Nedir?

Taşınmanın ilk adımıdır. Eşyaların paketlenmesi doğru olmalıdır ki yolculuk sırasında kırılma ya da çizilme gibi sorunlarla karşılaşılmasın.
Her bir ürün ayrı ayı paketlenmektedir. Özel paketleme ürünleri seçilmektedir. Her eşyaya uygun olan tercih edilir ve kolilenir. Bu da sıfır hasarla nakliyatın yapılmasını sağlamaktadır.

Telafisi olmayacak eşyaların olabileceği gibi manevi değeri olan eşyalar da taşınmaktadır işimiz gereği. O nedenle paketleme işlemine ilk olarak öncelik tanınmaktadır.

Eşya paketleme ve ambalajlama işleminde doğru işlemin yapılmasının yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de önemlidir. Burada paketlemeyi bir kutuya koymak şeklinde düşünmemek gerekir.

Yapılan kutunun içerisi doğru malzemelerle desteklenmediği takdirde burada da kırılma ihtimali yüksek olacaktır. işte bunun için firma olarak bizler ambalajlama ve paketleme konusuna önem vermekteyiz. Sizde eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

  İletişim Formu

  Ümraniye Nakliyat

  Teklif formunu doldurarak bizlerden en kısa sürede fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Soru ve görüşleriniz için bizi arayınız!

  Taşıma işleminin en zor yanı mutfak eşyalarının paketlenmesidir. Burada gerek süreç gerekse eşyaların fazlalığı bir takım sorunlara neden olabilir bu nedenle taşıma işlemlerinde mutfak eşyalarının daha dikkatli ve daha özenli ambalajlanması gerekir.Mutfak eşya paketleme nasıl yapılır? Dediğimizde ise ilk etapta tüm bardaklar kağıtlara sarılmalı ve boş karton kutuların içine yerleştirilmelidir. Karton kutuların içine bir miktar köpük gibi hafif malzeme konursa daha sağlam olacaktır. Bardaklardan sonra ise tüm tabaklar kırılmayacak şekilde kağıtlara sarılır. Firmamız tüm ambalajlama işlemlerinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Eğer kendi evinizin ambalajlama işlemlerini yapmaya imkanınız yok ise firmamızdan destek alabilirsiniz.
  Bazalar, dolaplar, kitap rafları, kanepeler, koltuklar, masalar Bunlar hepsi nakliyat firmamız tarafından güzelce paketlenip sarılır.Mahmut Nakliyat profesyonel bir evden eve nakliyat firması mobilyalarınızı demonte monte yapabilecek usta marangozlar mevcuttur.
  Mobilya parçalardan bazıları, ana bileşenlerine güvenle ayrılmadıkları sürece standart kapı açıklıklarına ve dar koridorlara sığmaya bilir. Sığmayan parçaları tek tek ayırıp güvenli bir şekilde yerine koyarız.
  Hemen Ara