Şehir İçi Taşımacılık

Ümraniye Nakliyat

Şehir İçi Taşımacılık

İstanbul ve çevresinde yoğun olan nakliye hizmetinde ‘güvenli şehir içi nakliye’ kategorisinde şoförlerimiz zamanında  teslimat yapmaktadır. Özel yöntemlerle paketlenen eşyalar ‘istihap haddi’ kuralına göre yüklenmektedir. Yani eşyaların dayanıklı olanları alta, dayanıksız olanları üste gelecek şekilde yüklenmektedir. Şehir içinde trafiğin yoğun olduğu yerlerde şoförlerimiz eşyaların sarsılmaması için özen göstermektedir.

Trafik kuralları konusunda uzman olan ve güvenli eşya tesliminde tam not alan şehir içi nakliyat şoförlerimiz, eşyaları zamanında teslim etmektedir. Ekip ruhuna sahip elemanlarımız ekonomik olduğu kadar güvenli olan nakliye hizmetinde 365 gün çözüm üretmektedir. Şirketimiz, bu işi seven ve bu işte uzman olan personelleri tercih ederek hareket etmektedir. Personelimiz uyumlu çalışan, disiplinli, titiz ve programa uygun şekilde taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Şehir içi trafiğinde modern yük araçlarıyla zamanında eşya teslimatı gerçekleştiren çalışanlarımız, eşyayı yerinde inceleme işlemi ile işe başlamaktadır. Yükün özelliğine uygun paketleme, yükleme ve istifleme yapan ekibimiz, şehir içinde güvenli hareket edebilmek için hava durumunu güncel bir şekilde takip etmektedir. Trafik kurallarına uyan, güvenli yolları tercih ederek zamanında eşyayı yerine ulaştıran şehir içi nakliyat şoförlerimiz yol durumu, trafik durumu ve yol çalışmaları gibi konuları dikkate almaktadır. Sizde şehir içi taşımacılık hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

  İletişim Formu

  Ümraniye Nakliyat

  Teklif formunu doldurarak bizlerden en kısa sürede fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Soru ve görüşleriniz için bizi arayınız!

   
  Hemen Ara