Şehirler Arası Taşımacılık

Ümraniye Nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık Nedir?

Uzun yol şoförleriyle hizmet veren şehirler arası taşımacılık firmamız, Türkiye’nin birçok iline nakliye hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Nakliyeciliği meslek edinmiş olan elemanlarımız, modern ve bakımlı kapalı kasa yük araçlarımız her zaman hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Yük taşıma işlemlerinde  fırtınalı, yağmurlu, karlı ve sisli günlerde gerekli bütün önlemler alınmaktadır.

Bu sektörde uzman olmak, güvenli şehirler arası nakliye hizmetinin ilk maddesini oluşturmaktadır. İller arası yollarda yıllarca hizmet vermiş firmalar her zaman tercih edilir. Şirket olarak şehirler arası firmalar kategorisinde ilk sırada tercih edilen şirketler içerisinde yer alıyoruz. Uzun yolda nakliye ile ilgili resmi evrakları tamamlayan ekibimiz, yük aracını kontrol etmektedir. Hareket tarihinde hava durumunu inceleyen şoförlerimiz araç için gerekli önlemleri alarak güvenli bir şekilde eşya teslimatı gerçekleştirmektedir. Yağışlı, karlı, yağmurlu ve fırtınalı havalarda, özellikle uzun yolda, gerekli önlemlerin alınması çok önemlidir. Şoförlerimiz bu konuda gerekli bilgiye sahiptir.

İçi köpüklü sert ve dayanıklı kutuların içerisine yerleştirilen eşyalar, titiz bir çalışma ile yük araçlarına yüklenmektedir. Şehirler arası nakliyat programında,  uzun yolda her hangi bir sorun çıkmaması için eşyaların yapısına uygun şekilde istifleme yapılmaktadır. Virajlarda ve yolu bozuk yerlerde araç içerisindeki eşyaların zarar görmemesi bizim için önemlidir. Şoförlerimiz eşyaları taşırken bu konuyu dikkatli bir şekilde değerlendirmektedir. Sizde şehirler arası taşımacılık hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

  İletişim Formu

  Ümraniye Nakliyat

  Teklif formunu doldurarak bizlerden en kısa sürede fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Soru ve görüşleriniz için bizi arayınız!

   
  Hemen Ara