Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti başlamadan önce Ümraniye Nakliyat tarafından eşyalarınız yüksek bir bedel ile sigortalanır. Sigorta işlemi tamamlandıktan sonra eşyaların güvenlik önlemleri tarafımızca alınmaktadır. Eşyalar güvenlik kapsamında kırılacaklar ve kırılmayacaklar olarak kategorilendirilip ayrılmakta ve daha sonra tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlanıp paketlenmektedir.

Hassas elektronik eşyalarınız ve kırılacak eşyalarınız özenle taşınır. Eşyalarınızın daha güvenli ve daha hızlı taşınmasını istiyorsanız asansörlü nakliyat hizmetimize göz atabilirsiniz. Her türlü eşyayı 25 metre yükseliğe kadar özenle taşımaktayız.

Sigortalı Ev Taşıma Avantajları

Sigortalı nakliyatın avantajları taşınacak müşterimiz için oldukça önem taşıyan bir durumdur. Sigortalı nakliye taşınırken eşyalarınızın hasar görmesini engellemek için uygulanan bir sözleşmedir. Bir çok nakliye firması sigortalı nakliye hizmeti vermemekte ve eşyalarınızın olası bir hasarını karşılamamaktadır. Bu durumda madur olmamak için sigortalı evden eve nakliyat hizmeti almanız tavsiye edilir. Evden eve nakliyat hizmeti alırken 200-300 lira gibi küçük bir fark ile eşyalarınızı garanti almanız siz değerli müşterilerimize Ümraniye Nakliyat bir önerisidir. Kurumsal olmayan nakliyat firmasından iş yapmamanız önemli duyurulur. Sizde sigortalı evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

  İletişim Formu

  Ümraniye Nakliyat

  Teklif formunu doldurarak bizlerden en kısa sürede fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Soru ve görüşleriniz için bizi arayınız!

  Nakliyat Emtea Sigortası, herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.
  Esasen nakliye hizmetlerinde eşya taşıma, ev taşıma, nakliyat sigortası zaten olması gereken bir durumdur. Bizce bütün taşıma işlemlerinde yapılması gerekir.
  Sadece ev taşıma değil, sigortalı taşıma hizmetimiz bütün nakliye hizmetlerini (Ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama gibi) kapsar.
  Ümraniye Nakliyat firmamız sigortalı nakliye hizmetini her şey dahil taşıma kapsamında ücretsiz olarak düzenler.

  Evet taşınmaya başlamadan önce hasarlı eşya tespiti yapılır. Ardından sigortalı nakliye sözleşmesi düzenlenir. Taşınma sürecinde olası zararlarınız karşılanır.
  Hemen Ara